Vitajte

Slovenská asociácia jednodňovej chirurgie je jediná organizácie na Slovensku, ktorá sa od roku 2002 snaží o rozvoj tejto formy poskytovania zdravotnej starostlivosti. Aj keď našimi členmi nie sú všetci poskytovatelia jednodňovej zdravotnej starostlivosti, vznikli a existujú predovšetkým vďaka práci, ktorú sme od roku 2002 v tejto oblasti vykonali práve my.

K zakladateľom SAJCH v roku 2002 patrilo iba zopár ľudí, ktorí napriek neexistujúcej legislatíve mali nielen víziu o novom modernom spôsobe poskytovania zdravotnej starostlivosti, ale aj chuť a vôľu ju realizovať.

Vitajte na stránkach SAJCH, ktorá stojí za tým, že väčšinu plánovaných operácii na Slovensku môžete absolvovať bez hospitalizácie.

Novinky

Tlačový brífing SAJCH

28. september 2021 | 0

Sme pripravení opäť pomáhať

Dozvedieť sa viac ...

Stop hazardu so zdravím

1. november 2020 | 0

Zdravotníctvu na Slovensku hrozí kolaps – Iniciatíva Stop hazardu so zdravím spúšťa internetové referendum na jeho záchranu.

Dozvedieť sa viac ...

SAJCH žiada o pomoc zdravotné poisťovne aj štát

20. marec 2020 | 0

Predsedníčka SAJCH Eva Vidová dňa 18.3. 2020 listom požiadala všetky zdravotné poisťovne, Úrad vlády SR aj MZ SR o kompenzáciu ekonomických dôsledkov koronavirusu pre všetkých poskytovateľov jednodňovej zdravotnej starostlivosti (jednodňovej chirurgie).

Dozvedieť sa viac ...